Android

Popis aplikace SDS CONTROL PANEL


Aplikace pro snadné ovládání SDS modulů od firmy LazNet, s.r.o.
Aplikace je kompatibilní se všemi moduly řady SDS. Čte aktuální stav modulu a zobrazuje data na jednotlivých stránkách. Umožňuje také ovládat výstupy SDS modulů. Aplikace umožňuje celkové přizpůsobení vstupů a výstupů. Aplikace může obsahovat libovolný počet připojených SDS modulů.
Naše malé, inteligentní moduly SDS MICRO - a vyšší verze SDS MACRO či SDS TTCPRO umožňují ONLINE sledování údajů o spotřebě a odběru energií a provádění dálkových odečtů, měřit teploty a vlhkosti. Aktuální stavy odběru všech zařízení (nejčastěji elektroměr, vodoměr, plynoměr), lze pohodlně sledovat přes webový prohlížeč na počítači, tabletu či telefonu. Každý modul je autonomní zařízení. Umí automaticky podle těchto hodnot provádět inteligentní samostatné řízení.
Přes optické vstupy na všech modulech řady SDS (MICRO, MACRO, TTCPRO, UPS) je možné online sledovat odběr a výrobu energií. Je možné sledovat všechna zařízení, které jsou vybavena impulsním výstupem.

Zpravidla se jedná o :
elektroměry (jedna nebo více sazeb / tarifů)
plynoměry
vodoměry
kalorimetry
Všechny moduly SDS umožňují zapojení několika měřičů energií. Pomocí výrobků SDS tak snadno vytvoříte vlastní Smart Metering řešení.
Další informace najdete také na forum.merenienergie.cz

*** INFO ***

Pro správnou komunikaci je nutné nastavit pouze UDP port v administraci SDS zařízení a stejný port nastavit v nastavení aplikace u zvoleného zařízení. Pokud přistupujete přes pevnou IP, nezapomeňte přesměrovat port v routeru na vaše zařízení. Pokud bude ovládat relé z aplikace, je potřeba nastavit v administraci SDS modulu v panelu "Výstupy", ovládání relé "SDS-C program".

  

ODKAZ na GOOGLE PLAY 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sds.sds4smarthome.sdscontrolpanel&hl=cs